Solidne aluminiowe ogrody zimowe

Wprowadź odrobinę lata do swojego domu, inwestując w ogród zimowy. Ten przeszklony budynek kubaturowy o konstrukcji z profili aluminiowych nie tylko podniesie wartość rynkową Twojej posesji, ale także stanie się najpiękniejszym zakątkiem rezydencji. Zatem już dziś spełnij marzenie o wnętrzu pełnym światła i słońca! Zbudujemy dla Ciebie ogród zimowy jak z bajki taki, który wzbudza podziw sąsiadów i ozdabia dom swoją estetyką i solidnością wykonania. 

Solidne aluminiowe ogrody zimowe — pomieszczenia pełne światła i słońca

Czy słońce, czy deszcz w Twojej rezydencji nigdy nie zabraknie światła. Wszystko dzięki ogrodowi zimowemu, czyli przeszklonemu pomieszczeniu. Za sprawą ogromnych szyb zespolonych do Twojego domu dotrze więcej słońca. 

Zza przeszkleń możesz podziwiać spektakl natury, jaki rozgrywa się w Twoim ogrodzie. Zimą śnieg maluje czubki drzew, obsypując je białym puchem. Aż uginają się pod jego ciężarem, od czasu do czasu sypiąc zmrożonymi drobinami. 

Natomiast latem kwitnie roślinność — piękne drzewa, kwiaty i krzewy — zachwycając bogactwem kolorów i form. W solidnym aluminiowym ogrodzie zimowym w chłodniejszych porach roku nie zarzniesz, a kiedy na dworze panuje upał, uzyskasz odrobinę przyjemnej ochłody. 

Całoroczne ogrody zimowe

W ogrodzie zimowym zrelaksujesz się, niezależnie od tego, jakie warunki pogodowe panują za oknem. Jeśli zdecydujesz się na pomieszczenie ogrzewane, nie będzie ono tylko przeznaczone do hodowli kwiatów i roślin. Ciepły ogród zimowy posłuży Ci jako wnętrze do całorocznego wypoczynku. 

Ogród zimowy zaadaptujesz na słoneczną jadalnię, salonik muzyczny lub bibliotekę. A co powiesz na to, aby stał się pracownią artysty? Ogromne szyby wpuszczą do wnętrza mnóstwo światła, dzięki czemu malarz, grafik lub innego rodzaju twórca w pełni wykorzysta swój potencjał. 

To jednak nie wszystko. Solidne aluminiowe ogrody zimowe to bufory cieplne. Kumulują one energię dla reszty pomieszczeń, przez co mniej płacisz za ogrzewanie. Wspominaliśmy już o tym, że dodatkowe, przeszklone wnętrze podnosi również estetykę domu. Twoja rezydencja stanie się nie tylko piękna, ale także znacząco wzrośnie jej wartość. 

Aranżacja ogrodu zimowego? To najprzyjemniejsza część przedsięwzięcia!

Kiedy wybudujemy dla Ciebie ogród zimowy, urządzisz go według swojego gustu. Zapewniamy, że to jedna z najprzyjemniejszych części całego przedsięwzięcia! Dodatkowe, przeszklone wnętrze w Twoim domu wyposażysz w luksusowe drewniane meble, puszyste dywany i efektowne bibeloty. Zadecyduj, czy wolisz pomieszczenia nowoczesne, klasyczne, czy urządzone w stylu Dalekiego Wschodu. Egzotyczna roślinność w Twoim ogrzewanym ogrodzie zimowym ma idealne warunki do wzrostu. Twój ogrodnik może zatem posadzić drzewka cytrynowe lub pomarańczowe, a także gatunki uprawiane w ciepłym klimacie. Ich pielęgnacja wymaga wiele zachodu, jednak odwdzięczą się swoim niepowtarzalnym pięknem. 

 

Konstrukcja ogrodów zimowych, czyli profile aluminiowe

Konstrukcja ogrodów zimowych, które budujemy, to trwałe i wytrzymałe profile aluminiowe. Pomalujemy je proszkowo na dowolny kolor z palety RAL tak, aby pasowały do stylistyki rezydencji. Oczywiście to Ty decydujesz o ich barwie. Wiedz, że owe profile mają specjalne uszczelki oraz system kanalików, które odpowiadają za odprowadzanie wody. Natomiast pochylony dach sprawia, że nie zalegają na nim czapy śniegu (bezpiecznie się z niego zsuwają). 

Konstrukcja ogrodów zimowych jest lekka i łatwa w montażu. Gwarantuje Ci bezpieczeństwo, szczelność i komfort użytkowania. 

Aluminium — bohater zielonego budownictwa

Nasze ogrody zimowe budujemy z aluminium — surowca trwałego i wytrzymałego. Aluminium jest bohaterem zielonego budownictwa. To po niego sięgają architekci projektujący domy wielopokoleniowe, energooszczędne i pasywne. Surowiec ten jest trzykrotnie lżejszy od stali i żelaza, jednak cecha ta nie wpływa negatywnie na jego właściwości. Aluminium nie rdzewieje i nie koroduje. W nienaruszonym stanie przetrwa długie lata. Ogród zimowy to więc idealna propozycja dla osób, które szukają rozwiązań na wiele sezonów, a nie tylko na kilka. 

Aluminium jest również ekologiczne. Można je wprost nieskończoną ilość razy poddawać procesowi recyklingu, a ono nie straci swoich cech. To jednak nie wszystko. Podczas jego przetwarzania zużywa się o 95% mniej energii niż podczas jego wytworzenia. 

Zainwestuj w ogród zimowy i spraw, aby stał się Twoją mekką. To w tym dodatkowym wnętrzu pełnym światła i słońca wypoczniesz od zgiełkliwego miasta. Otoczony naturą i luksusowymi dodatkami zregenerujesz siły do dalszych działań. W ogrodzie zimowym spędzisz najpiękniejsze chwile w gronie rodzinnym. Kto wie, może zdecydujesz się wyprawić tam przyjęcie, zjeść kolację wigilijną lub uczcić jakąś rocznicę? To idealne pomieszczenie, aby celebrować ważne momenty. 

 

Zapraszamy!