Szklane stodoły

Jako marka, która ma swoje korzenie w 30-letniej tradycji ogrodów zimowych i dachów szklanych, opanowaliśmy do perfekcji sztukę projektowania i realizacji zadaszeń. Wiedza ta i doświadczenie pozwoliła nam na wypracowanie autorskiego rozwiązania i absolutną nowość na rynku –  szklaną stodołę.

Szklana stodoła to produkt rekomendowany zarówno do prywatnych domów, jak i dla inwestorów w segmencie HoReCa. Może być wkomponowana w budynek lub stanowić osobny, wolnostojący obiekt. Co ciekawe może mieć kondygnację. To rozwiązanie tworzy naprawdę oryginalne rozwiązania dotyczące organizacji przestrzeni. Dodatkowym atutem jest to, że korzysta się z niej przez cały rok – ściany tworzone z podwójnych szyb utrzymują temperaturę wewnątrz. 

Tę innowacyjną budowlę możemy zaprojektować w dowolnej kubaturze. Warto więc wziąć ją pod uwagę już na etapie projektowania inwestycji zwłaszcza, jeśli ma być częścią budynku.  

  • , Szklane stodoły

Działamy w miastach: Kraków, Katowice, Siedlce, Białystok, Łomża, Olsztyn, Płock, Włocławek, Bydgoszcz, Kalisz, Leszno, Radom, Koszalin, Słupsk, Kołobrzeg, Szczecin, Zielona Góra, Legnica, Wrocław, Opole, Częstochowa, Gdańsk, Poznań

SZKLANE STODOŁY – NASZE REALIZACJE