Ogrody zimowe

Wyobraź sobie miejsce, w którym podziwiasz piękno otaczającej Cię przyrody, niezależnie od… pogody. Tak – w czasie rzęsistego deszczu, szalejącej wichury czy metrowych opadów śniegu. Nagle okazuje się, że deszcz subtelnie przygrywa marszową piosenkę, wiatr tańczy radośnie w Twoim ogrodzie, a śnieg przypomina biały puch słodkiej waty cukrowej, pokrywając otoczenie Twojego domostwa. Rozsiadasz się w wygodnym fotelu. Ciepło domowego ogniska delikatnie muska skórę Twojej twarzy. W poczuciu pełnego relaksu spoglądasz na przepiękny, kojący duszę krajobraz.

Znasz to uczucie?

Obserwację codziennego piękna ukrytego w pozornie zwyczajnych zjawiskach atmosferycznych i możliwość powrotu do tych wyjątkowych chwil można zapewnić sobie tylko w odpowiednich warunkach.

Warunki te zapewnia firma VERANDINO – oferując swoim Klientom autorskie projekty i profesjonalne realizacje OGRODÓW ZIMOWYCH oraz DACHÓW SZKLANYCH.

Już od ponad 30 lat.

  • , Ogrody zimowe

Funkcjonalnością wyróżniają się drzwi przesuwne dwu-, trzy lub czterodrzwiowe pozwalające na uzyskanie dużych powierzchni otwarcia.

Nasze realizacje ogrodów zimowych

OGRÓD ZIMOWY – Twój relaksacyjny zakątek

Potrzeba relaksu nie powinna zależeć od aktualnie panujących warunków pogodowych. Zgodzisz się? Od trzech dekad tworzymy miejsca, które pozwalają tę niezależność osiągnąć. OGRODY ZIMOWE firmy VERANDINO to starannie zaprojektowane pomieszczenia kubaturowe, które zwiększają powierzchnię mieszkalną nowo zabudowanego lub poddanego renowacji domu.

W systemie werandowym możliwe jest uzyskanie dużej różnorodności kształtów i form pomieszczenia – od prostych, jednospadowych, po skomplikowane (o wielokątnej podstawie i wielospadowym dachu). Różnorodność ta wynika z zastosowania certyfikowanych materiałów i akcesoriów przyłączeniowych, pochodzących od dostawców – innowatorów.

*Warto nadmienić, że zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym, pozwolenie na budowę ogrodu zimowego nie jest wymagane (wystarczy zgłoszenie zamiaru budowy), o ile jego powierzchnia nie przekracza 35m2.