Ogrody zimowe Siedlce

Od ponad 30 lat budujemy ogrody zimowe, ogrody letnie, szklane stodoły, szklane dachy i pergole. Nasze doświadczenie na rynku sprawia, że doskonale poznaliśmy wymagania klientów.

Wiemy, jakie rozwiązania sprawdzą się u Ciebie najlepiej. Profesjonalnie doradzimy Ci i zaproponujemy taki projekt ogrodu zimowego, jaki najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Projekty ogrodów zimowych w Siedlcach – co zyskasz, korzystając z naszej oferty?

Ogrody zimowe są wnętrzami wyjątkowymi. Możesz w nich przebywać cały rok w zależności od tego, na jaki typ ogrzewania się zdecydujesz. Budowa tego dodatkowego pomieszczenia przylegającego do domu, poprzedzona jest projektem. W naszej ofercie znajdziesz:

  • profesjonalne doradztwo obejmujące projekt,
  • indywidualnie opracowany szkielet – konstrukcja ogrodów zimowych opiera się na profilach aluminiowych,
  • montaż okien ze szkła lub poliwęglanu.

Ogród zimowy, jaki dla Ciebie zbudujemy to konstrukcja z najlepszych i najbardziej nowoczesnych materiałów obejmujących profile aluminiowe i okna z poliwęglanu lub szkła.

  • , Ogrody zimowe Siedlce

Funkcjonalnością wyróżniają się drzwi przesuwne dwu-, trzy lub czterodrzwiowe pozwalające na uzyskanie dużych powierzchni otwarcia.

Nasze realizacje ogrodów zimowych

[robo-gallery id=”82″]

Profile aluminiowe, czyli stabilna, wytrzymała i trwała konstrukcja ogrodu zimowego

Ogród zimowy to nie budowla, która powstaje na rok. Zyskasz pomieszczenie, które posłuży Ci długie lata. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza dla wielopokoleniowych rezydencji.

Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań i dlatego zdecydowaliśmy się na konstrukcję z aluminium. Co takiego wyjątkowego ma w sobie ten materiał?

Aluminium jest trzykrotnie lżejsze od żelaza lub stali, a cecha ta wcale nie wpływa negatywnie na jego wytrzymałość. Jest wręcz przeciwnie. Ogród zimowy o konstrukcji z profili aluminiowych jest trwały i wytrzymały. Niestraszne mu zmiany temperatur – mróz, siekące deszcze i palące słońce. Wysoka elastyczność materiału pozwala uzyskać ogród zimowy o dowolnym kształcie. Zbudujemy go na planie kwadratu, koła, prostokąta lub wieloboku – wszystko zależy od tego, czego sobie zażyczysz.

Aluminium to także surowiec ekologiczny. Często wykorzystuje się go w stolarce drzwi i okien. Materiał ten może być wprost nieskończoną ilość razy poddawany recyklingowi i nie traci przy tym swoich właściwości. Co ważne, zużycie energii podczas jego przetwarzania jest o 95% mniejsze niż w przypadku wytworzenia pierwotnego. W ten sposób budowa ogrodu zimowego jest w pełni zgodna z dążeniem do ochrony środowiska.

Jakie są zalety posiadania ogrodu zimowego?

Już wiesz, z jakich materiałów budujemy. Teraz pora, abyś przekonał się, dlaczego warto posiadać ogród zimowy. Dopasujemy konstrukcję do Twoich indywidualnych potrzeb, przedyskutujemy pomysły i uzgodnimy najlepsze rozwiązania. Co zyskasz?

  • całoroczne pomieszczenie, w którym zrelaksujesz się po całym dniu wrażeń (ogród zimowy stanie się Twoją zieloną przystanią, prawdziwą mekką, gdzie oddasz się lekturze lub rozmowom z bliskimi),
  • bezpieczeństwo – konstrukcja ogrodu zimowego jest stabilna i wytrzymała, więc nie obawiasz się, że ulegnie zniszczeniu,
  • wiatro- i wodoodporność – profile aluminiowe są odporne nawet na silne podmuchy wiatru, natomiast sama konstrukcja gwarantuje odprowadzanie wody opadowej,
  • energooszczędne pomieszczenie – ogród zimowy gromadzi ciepło dla całego domu, dlatego spodziewaj się niższych rachunków za ogrzewanie,
  • izolację akustyczną – odpowiednia konstrukcja profili aluminiowych wypełnionych szkłem o podwyższonej izolacyjności, sprawia, że pomieszczenie staje się zaciszne,
  • budynek, który jest dopasowany pod względem architektonicznym do stylistyki domu.

Verandino, czyli doświadczenie, pasja i zaangażowanie

Kiedy zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, od samego początku potraktujemy Cię z pełnym zaangażowaniem. Przedstawimy pełen wachlarz możliwości dla Twojego budynku. Cechami wyróżniającymi naszej firmy są pasja i doświadczenie. To ostatnie zdobywaliśmy nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Specjalizujemy się w nietypowych zleceniach, które wymagają nieszablonowego podejścia. Możemy pochwalić się realizacją ogrodu zimowego, którego konstrukcja miała kształt ośmiokąta z głowicą pośrodku. Zdarzyło nam się także rekonstruować posesję pochodzącą z 1920 roku i znajdującą się w Stanach Zjednoczonych. Jedną z istniejących budowli objęliśmy ogrodem zimowym, który zbudowaliśmy dzięki umiejętnemu łączeniu profili. Z drugiej strony domu postawiliśmy kolejny ogród zimowy.

Jak widzisz, nasze zaangażowanie to wynik pasji – uwielbiamy piękną architekturę. Stworzymy dla Ciebie ogród zimowy, o jakim tylko zamarzysz.

OGRÓD ZIMOWY – Twój relaksacyjny zakątek

Potrzeba relaksu nie powinna zależeć od aktualnie panujących warunków pogodowych. Zgodzisz się? Od trzech dekad tworzymy miejsca, które pozwalają tę niezależność osiągnąć. OGRODY ZIMOWE firmy VERANDINO to starannie zaprojektowane pomieszczenia kubaturowe, które zwiększają powierzchnię mieszkalną nowo zabudowanego lub poddanego renowacji domu.

W systemie werandowym możliwe jest uzyskanie dużej różnorodności kształtów i form pomieszczenia – od prostych, jednospadowych, po skomplikowane (o wielokątnej podstawie i wielospadowym dachu). Różnorodność ta wynika z zastosowania certyfikowanych materiałów i akcesoriów przyłączeniowych, pochodzących od dostawców – innowatorów.

*Warto nadmienić, że zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym, pozwolenie na budowę ogrodu zimowego nie jest wymagane (wystarczy zgłoszenie zamiaru budowy), o ile jego powierzchnia nie przekracza 35m2.

[robo-gallery id=”230″]