Szklane stodoły Poznań

Jako marka, która ma swoje korzenie w 30-letniej tradycji ogrodów zimowych i dachów szklanych, opanowaliśmy do perfekcji sztukę projektowania i realizacji zadaszeń. Wiedza ta i doświadczenie pozwoliła nam na wypracowanie autorskiego rozwiązania i absolutną nowość na rynku –  szklaną stodołę.

Szklana stodoła to produkt rekomendowany zarówno do prywatnych domów, jak i dla inwestorów w segmencie HoReCa. Może być wkomponowana w budynek lub stanowić osobny, wolnostojący obiekt. Co ciekawe może mieć kondygnację. To rozwiązanie tworzy naprawdę oryginalne rozwiązania dotyczące organizacji przestrzeni. Dodatkowym atutem jest to, że korzysta się z niej przez cały rok – ściany tworzone z podwójnych szyb utrzymują temperaturę wewnątrz. 

Tę innowacyjną budowlę możemy zaprojektować w dowolnej kubaturze. Warto więc wziąć ją pod uwagę już na etapie projektowania inwestycji zwłaszcza, jeśli ma być częścią budynku.  

  • , Szklane stodoły Poznań

Szklana stodoła Poznań

Poznań jako stolica Wielkopolski zachwyca urokiem terenów zielonych. Poza miastem rozciągają się łąki, pola i sady, które aż proszą się o to, aby je uwiecznić na zdjęciu, zwłaszcza na zdjęciu weselnym.

Jeśli jesteś właścicielem hotelu, restauracji lub innego obiektu z branży HoReCa, postaw na szklaną stodołę. Twoi klienci na pewno chętnie zorganizują w niej wesele albo ważną uroczystość rodzinną. Szklane stodoły dedykujemy również osobom prywatnym, które chcą wzbogacić architekturę swojej rezydencji o ten oryginalny budynek kubaturowy. Może on powstać jako budowla wolnostojąca lub też przylegać do istniejącego domu.

Od ponad 30 lat budujemy ogrody zimowe, ogrody letnie i szklane stodoły. Nasze doświadczenie to lata pracy, która dała nam wiele satysfakcji i utwierdziła nas w przekonaniu, że obrana przez nas ścieżka jest tą właściwą.

Postawimy dla Ciebie budynek, jakim jest szklana stodoła. Tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na kondygnację, czy wybierzesz inne rozwiązanie. Przeszkloną przestrzeń urządzisz według swojego gustu i upodobań. Rekomendujemy, aby na szklaną stodołę zdecydować się już na etapie projektowania budynku.

Szklana stodoła w Poznaniu — idealne miejsce na wesele, bankiet, konferencję

Poznań to nowoczesne miasto, w którym nie brakuje hoteli i restauracji. Jako właściciel jednego z takich obiektów na pewno chcesz, aby zachwycał współczesnym designem. Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie — szklaną stodołę. Jest ona wprost idealna, aby zorganizować w niej bankiet, konferencję, czy nawet wystawne wesele. Jeśli chodzi o to ostatnie, to urządzanie go w szklanej stodole jest trendem, który podbija serca klientów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Rustykalne wesele, czyli hit ostatnich lat

Jak rustykalne wesele to tylko w stodole i to w szklanej! Bo kto powiedział, że natura musi wiązać się z drewnem i cegłą? Ty zaproponuj swoim klientom innowacyjne rozwiązanie, czyli rustykalną uroczystość w szklanej stodole. Jej budowa jest inwestycją, którą szybko przyniesie Ci zyski.

Cicho, ustronnie, mimo że w Poznaniu. Czy to brzmi jak bajka? Klienci pragną miejsca, w którym oderwą się od zgiełku miasta i przeżyją niezapomniane chwile. Ogromne przeszklenia szklanej stodoły pozwolą im obserwować krajobraz. Nawet kiedy za oknem szaleje śnieżyca, wieje wiatr lub niemiłosiernie praży słońce. Twój obiekt będzie przygotowany na każde warunki. Tylko od Twoich klientów zależy czy zorganizują wesele w stylistyce skandynawskiej, eko czy boho. Szklana stodoła skłania do powrotu do prostoty i minimalizmu, których dzisiaj tak bardzo poszukujemy.

Aby mieć pewność, że swoim klientom zapewniłeś najlepsze warunki do dobrej zabawy, postaw na refleksole. Są one niezbędne zwłaszcza w miesiącach letnich, kiedy słońce niemiłosiernie pali, a żar leje się z nieba. Jeśli zdecydujesz się na naszą szklaną konstrukcję, dodamy Ci gratis promienniki ciepła. To rozwiązanie o wiele bardziej bezpieczne niż na przykład nagrzewnice. Dzięki promiennikom Twoi goście nawet podczas chłodnych miesięcy poczują się jakby już była wiosna.

Jadalnia, salon lub gabinet w szklanej stodole w Poznaniu

Szklaną stodołę wybudujemy także, jeśli jesteś osobą prywatną. Zaaranżujesz w niej świetlistą jadalnię, przytulny salonik czy kameralny gabinet. Tę wyjątkową przestrzeń Twojego domu rozświetlą nie tylko ogromne szyby, ale i przeszklony dach. We wnętrzu panują więc idealne warunki do pracy i relaksu. Szklana stodoła jest podobna do ogrodu zimowego, jednak różni się od niego kształtem. Podobnie jak ogród zimowy, poprawia ona bilans cieplny domu, dlatego możesz spodziewać się niższych rachunków za ogrzewanie.

Aluminium i szkło — nowoczesne materiały, z których budujemy szklane stodoły

Szklane stodoły, które budujemy to aluminiowe profile wypełnione szkłem lub poliwęglanem. Aluminium to ceniony materiał współczesnego budownictwa. Nie mogło go zatem zabraknąć w naszych innowacyjnych budowlach. Dlaczego sięgnęliśmy właśnie po ten surowiec? Aluminium jest trzykrotnie lżejsze od stali i żelaza, jednak nie wpływa to na jego właściwości. Materiał ten jest trwały i wytrzymały, a przy tym wszystkim odporny na korozję. Mało tego. Aluminium jest bardzo plastyczne, dlatego Twoja szklana stodoła może mieć różne kształty. Wybierz nasze konstrukcje, jeśli zależy Ci na budynku wielopokoleniowym lub jeśli Twoja restauracja czy hotel mają bogate tradycje. Decydując się na wytrzymały surowiec, zyskasz pewność, że Twój obiekt przetrwa długie lata.

Aluminium to także bohater współczesnego budownictwa. Może ono być wprost nieskończoną ilość razy poddawane procesowi recyklingu. To jednak nie wszystko. Podczas jego przetworzenie zużywa się o 95% mniej energii niż podczas jego wytwarzania. Jak więc widzisz, aluminium jest ekologiczne — nie szkodzi naszemu środowisku ani planecie.

Nasza firma opiera się na dwóch stabilnych filarach — ojcu i synu, którzy łączą zamiłowanie do małej architektury z pasją do tworzenia pięknych rzeczy. Wybierając nas, gwarantujesz swojemu budynkowi innowacyjny design. Szklana stodoła to nasze autorskie rozwiązanie i totalna nowość na rynku. Zaskocz swoich klientów i zaproponuj im coś, czego nie ma nikt inny. Postaw na Verandino!

SZKLANE STODOŁY – NASZE REALIZACJE