Urządź się z nami na wiosnę

Na szczęście dni robią się już coraz dłuższe. To znak, że zbliża się wiosna. A my doskonale wiemy, jak dobrze jest usiąść w przyjemnym cieniu pergoli lub w oszklonym ogrodzie i obserwować, jak świat budzi się do życia. Dlatego postanowiliśmy zaproponować wam noworoczną promocję! Oto jej szczegóły.

Szczegóły promocji Verandino

Chcemy wam zaoferować pewien pakiet. Wy wybieracie dowolną konstrukcję szklaną, która będzie idealnie dopasowana do waszych potrzeb, a my dodamy do niej promiennik ciepła gratis. Fajnie? Zależy nam, abyście dokonali dobrego wyboru, dlatego jeśli tylko zastanawiacie się nad wyborem konstrukcji, jej ulokowaniem lub przygotowaniem terenu – nasz sztab specjalistów już czeka na rozmowę telefoniczną bądź wiadomość mailową.

Skontaktuj się z nami:

Wiesław Pirkel  Tel: 600 595 335 e-mail: biuro@verandino.pl

Bartłomiej Pirkel Tel: 602 214 227  e-mail: b.pirkel@verandino.pl

Lub zostaw namiary na siebie, a my się odezwiemy ?

Dlaczego prezentem jest promiennik?

Wszystkie proponowane przez nas konstrukcje: szklany dach, ogród zimowy, ogród letni czy szklana stodoła z powodzeniem pozwalają przedłużyć sezon. W przypadku ogrodu zimowego czy szklanej stodoły pomieszczenie można śmiało użytkować całorocznie. Stanowią one dodatkowy pokój w domu, który można dowolnie zaaranżować. Promiennik ciepła pomoże utrzymać odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu i uprzyjemni korzystanie z niego.

Szklany dach i ogród letni to produkty, które użytkuje się sezonowo. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, która osłania użytkowników przed warunkami atmosferycznymi, ponieważ posiada np. rolety i promiennik ciepła możemy zacząć sezon naprawdę wczesną wiosną, a zakończyć go późną jesienią.

Promiennik ciepła działa na podczerwień strefowo bądź stanowiskowo. Ciepło jest odczuwalnie dla człowieka niemal od razu po włączeniu urządzenia. I właśnie dlatego dodamy wam promiennik ciepła do zamówienia gratis.

Nasza promocja trwa od stycznia do końca lutego. Pamiętajcie, że jesteśmy specjalistami od nietypowych konstrukcji, i że zamówienia złożone zimą będą wykonywane już wczesną wiosną. Tak, abyście mogli jak najszybciej użytkować wybrany produkt. Gwarantujemy solidne wykonanie w ustalonym terminie.

Promocja ma na celu danie wam podwójnych korzyści – dzięki prezentowi w postaci promiennika, a także szybkiej realizacji będziecie mieli pakiet, który umożliwi korzystanie z naszego produktu przez cały rok lub znacznie wydłuży sezon letni. Do usłyszenia!