Verandino – nowa odsłona

Nastał Nowy Rok. Dla wielu jest to czas podsumowań i planów na nadchodzący czas. My nie zwalniamy. W Verandino wciąż dużo się dzieje i właśnie tym chcielibyśmy się dzisiaj z wami podzielić.

O Verandino w prasie

W ostatnich dwu miesiącach – w listopadzie i w grudniu o Verandino mogliście przeczytać w aż 3 tytułach. Po pierwsze pojawiliśmy się na łamach Weranda – magazynu, w którym znajdziecie całe mnóstwo inspiracji dotyczących urządzania wnętrz, poznacie najlepszych designerów, projektantów i architektów, a także przeczytacie o markach, które warto znać.

Po drugie pojawiliśmy się w Magazynie Pokładowym LOT Polish Airlines „Kaleidoscope”! Wszystkim, którzy planują podniebne wycieczki polecamy zajrzeć do środka ? Warto, bo jest to magazyn przygotowany w formie bogato ilustrowanego miesięcznika.

Wreszcie po trzecie – znajdziecie nas w Magazynie Mercedes-Benz Nobile Motors. Polecamy to wydawnictwo nie tylko tym, którzy są fanami niemieckich aut.

O nowej stronie Verandino

Miło nam także poinformować, że nasza strona ciągle się rozwija. Już dziś możecie sprawdzić nową ofertę Verandino, w której są takie produkty, jak:

  • Ogrody zimowe
  • Ogrody letnie
  • Dachy szklane
  • Szklane stodoły
  • Akcesoria

Zapraszamy do zapoznania się z aktualizacjami i nowymi materiałami. Pamiętajcie, że planujemy niespodziankę na styczeń. Śledźcie nasze media, by dowiedzieć się więcej. Niebawem uchylimy rąbka tajemnicy.