Zalety dachu szklanego

Cóż może być lepszego, niż wiosenne popołudnie spędzone w przyjemnym cieniu pergoli? W ręku ulubiona kawa, a dookoła natura. Wszystko to w poczuciu spokoju i bezpieczeństwa dobrze wykonanego zadaszenia tarasu.

Szklane dachy Verandino dogadują się ze słońcem

Przydomowe zadaszenie tarasu to prawdziwa gratka dla tych, którzy lubią kąpiele słoneczne. Szklane dachy umożliwiają nie tylko relaksujący wypoczynek na tarasie, ale także powodują, że pomieszczenia, przy których są one montowane nabierają charakteru. Za dnia są pięknie doświetlone, zaś nocą widać z nich gwiazdy.

To jednak nie wszystkie zalety szklanego dachu. Nasze szyby charakteryzują się niskim współczynnikiem przepuszczalności cieplnej. Dzięki temu nawet w najbardziej upalne dni możesz z powodzeniem korzystać ze swojego tarasu. Ponadto szyby pokryte są specjalnymi powłokami, które zabezpieczającą użytkowników tarasu przed promieniowaniem UV.  Wypoczywanie jeszcze nigdy nie było tak komfortowe!

Szklane dachy Verandino to gwarancja bezpieczeństwa

Oprócz tego, że nasze konstrukcje są każdorazowo dopasowywane do twoich potrzeb i architektury krajobrazu, dzięki czemu stają się niezwykle solidnymi budowlami podpartymi naszym wieloletnim doświadczeniem, to jeszcze szyby pergoli spełniają wymagania antywłamaniowe. Dbamy o bezpieczeństwo i estetykę naszych projektów.

To co? Budujemy pergolę twoich marzeń?