Nietypowe realizacje Verandino

Dlaczego lubimy nietypowe zlecenia – mógłby ktoś zapytać. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, sięgająca do tradycji Bartmetaco, możemy śmiało powiedzieć, że o ogrodach zimowych wiemy wszystko. To właśnie na podstawie naszego bogatego portfolio możemy podjąć się wykonania oryginalnych projektów. Każda wariacja na temat ogrodu zimowego jest wyzwaniem, ale i inspirującym procesem twórczym. A co tym razem będziemy robić?

Projekt międzynarodowy

Historia tego zlecenia jest niezwykle ciekawa. Dlaczego? Dlatego, że zgłosił się do nas pewien inwestor, który postanowił odrestaurować dom wraz z oranżerią. Obie budowle są bardzo wiekowe, bo pochodzą z 1920 roku, a stoją… na terenie Stanów Zjednoczonych! Robi wrażenie, prawda? Ale to jeszcze nie koniec! Swoje pomysły na odrestaurowanie nieruchomości przedstawiały 3 firmy. Nasza oferta okazała się najbardziej atrakcyjna.

Ogrody zimowe Verandino – połączenie tradycji z nowoczesnością

Całe przedsięwzięcie polega na postawieniu dwu konstrukcji. Inwestor sugerował, by jedna z nich tworzyła kompozycję ze starą oranżerią. Wizja wydała nam się świetna i szybko zaproponowaliśmy objęcie istniejącej budowli ogrodem zimowym. Projekt jest możliwy dzięki specjalnym łącznikom i połączeniom profilów. A to z kolei stanowi autorskie rozwiązanie, które wynika bezpośrednio z naszego doświadczenia.

Zauważcie, że oranżeria umieszczona wewnątrz ogrodu zimowego jest zarówno oryginalnym, niezwykle efektownym rozwiązaniem, jak i praktycznym. Dzięki takiemu zabiegowi można z niej korzystać przez cały rok, nie tylko w ciepłych porach roku.

Drugą zaproponowaną przez nas konstrukcją jest także ogród zimowy, ale zaplanowany z drugiej strony budynku. Ma on za zadanie doświetlić dom, powiększyć przestrzeń mieszkalną (w tym wypadku kuchnię) i oczywiście podnosić atrakcyjność samego domu.

Na ten moment nie możemy więcej zdradzić ? Śledźcie nasze kanały, bo niebawem pokażemy wam realizację od kuchni. Ciekawi?