Zalety konstrukcji Verandino

Z racji tego, że działamy już blisko 30 lat na rynku budowlanym możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami i realizacjami. Bogate doświadczenie w dziedzinie konstrukcji aluminiowych połączonych ze szkłem daje nam możliwość nie tylko sprostania wielu nietypowym konstrukcjom, ale także wypracowania autorskich rozwiązań technicznych i technologicznych. Jakich? O tym właśnie przeczytacie w dzisiejszym wpisie.

Po pierwsze funkcjonalność

Po wielu godzinach rozmów z klientami doskonale wiemy, jak ważną rolę odgrywa funkcjonalność dobrze skrojonej do potrzeb domowników konstrukcji. Zapewniamy, iż możemy w systemie werandowym uzyskać naprawdę dużą różnorodność kształtów i form pomieszczenia. Zaczynając od tych prostych, jednospadowych, po te bardziej skomplikowane, czyli o wielokątnej podstawie i dachu, aż po nietypowe i niestandardowe zamówienia.

Nasze produkty cechują się bardzo wysokim standardem wykonania, a także bardzo dobrą jakością materiałów. Gwarantujemy, że inwestycja w dodatkowe pomieszczenie – niezależnie od tego, czy wybór padnie na szklany dach, ogród zimowy, ogród letni czy też szklaną stodołę – będzie służyła długie lata.

Po drugie estetyka

Poza solidnością i gwarancją dobrego wykonania usługi bardzo często zwracacie uwagę na estetykę konstrukcji. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom stosujemy np. ukryty system odprowadzania wody. Jest to niezwykle istotna kwestia zwłaszcza w naszym klimacie. By nie zaburzać walorów estetycznych ukrywamy system odprowadzenia wody w konstrukcji. Dzięki temu budowla wygląda pięknie, a system spełnia swoje zadania. Co więcej oferujemy całą paletę barw, z których możemy wykonać budowlę. Można ona korespondować z elewacją budynku bądź uzupełniać ją kolorystycznie.

Dysponujemy bardzo dobrej jakości szkłem, a w konstruktach, które są przeznaczone do korzystania całorocznego stosujemy system podwójnych przeszkleń. Doradzamy przy wyborze rolet – zarówno pod względem funkcjonalności, jak i kolorystyki. Aktualnie do każdej zamówionej konstrukcji dodajemy promiennik ciepła gratis. Urządź się z nami na wiosnę – wszystko zależy od twojej wizji.