Szklane konstrukcje w sektorze HoReCa

Zwykle w pierwszej kolejności dbamy o wygodę i funkcjonalność własnego domu. Ale czy nie chcemy, aby miejsce, w którym spędzamy czas wolny także spełniało te warunki? Oczywiście, że chcemy! Dlatego dzisiaj opowiemy wam o tym, jak wykorzystać szklane konstrukcje w sektorze HoReCa.

Zaproś nowoczesność do swojej restauracji

Wszystkie budynki pożytku publicznego znacznie zyskują w oczach klientów jak dostosowują się do ich potrzeb, wykorzystując nowoczesne rozwiązania. Inwestycja w szklany dach znacznie wydłuża sezon, pozwala cieszyć się świeżym powietrzem i biskością natury od wczesnej wiosny do później jesieni.  Szklany dach nad tarasem w hotelu, restauracji czy kawiarni zapewni funkcjonalność i wpłynie pozytywnie na estetykę bryły budynku.

Ogród zimowy bądź ogród letni to konstrukcje, z których można korzystać przez cały rok! Dlatego świetnie sprawdzą się w roli jadalni, sali wypoczynkowej czy rozrywkowej. Śmiało można nimi także pokryć basen.

Szklana stodoła to obiekt, który może być samodzielną konstrukcją lub stanowić integralną część budynku. To doskonały obiekt do organizowania w nim wesel, bankietów czy konferencji branżowych.

Oczywiście to tylko sugerowane zastosowanie szklanych konstrukcji. Wymyśl własne, a my je zrealizujemy ?

Dodatki do konstrukcji szklanych

Aby zapewnić swoim gościom maksymalny komfort korzystania ze szklanych konstrukcji warto zadbać o instalację rolet. Refleksole zapewnią nie tylko intymność, ale także osłonią przed intensywnym nasłonecznieniem. Zwłaszcza, że wybór koloru i stopnia przezierności materiału zdecydowanie będzie miał wpływ na prezentację pomieszczenia – zaciemni go całkowicie lub tylko uspokoi promienie słoneczne, które wciąż pięknie doświetlą przestrzeń.

Niemniej ważnym elementem są promienniki ciepła. Ich instalacja sprawi, że z konstrukcji można korzystać bez względu na panującą pogodę. Są to urządzenia, które są bardzo efektywne. W zasadzie już po włączeniu goście odczują ciepło podobne do promieni słonecznych. Dodatkowo promienniki ciepła są o wiele bardziej bezpieczne niż nagrzewnice.

Verandino poleca

Wszystkim właścicielom obiektów w sektorze HoReCa polecamy dowolną konstrukcję szklaną, a my dodamy do niej promiennik ciepła gratis. Wszystkie zamówienia złożone w okresie zimowym realizujemy wczesną wiosną, po to, byście mogli wcześniej otworzyć sezon. Jesteśmy specjalistami w nietypowych i niestandardowych zamówieniach. Napisz do nas, a doradzimy najbardziej optymalne rozwiązanie dla twojego biznesu w postaci restauracji, hotelu, kawiarni, spa czy pensjonatu. Urządź się z nami na wiosnę!