Historia 2 dni – pergola

Doskonale wiecie, że specjalizujemy się w ogrodach zimowych, ogrodach letnich, szklanych stodołach i szklanych dachach. A dzisiaj musimy wam zdradzić, że w projektowaniu, przygotowaniu i montażu pergoli czujemy się równie dobrze. Chcecie poznać szczegóły naszej niedawnej realizacji? Oto historia 2 dni!

Od tej pory domownicy odpoczywają w przyjemnym cieniu pergoli

Realizacja, o której dzisiaj opowiadamy to wspaniała współpraca, która trwała zaledwie dwa dni. Tak, tyle czasu potrzeba, by sfinalizować montaż. Sprawę znacznie ułatwił fakt, że właściciele domu przygotowali teren. To znaczy: zadbali o podłoże, o filar zewnętrzny, a także o belki, które stanowiły stelaż dla naszej instalacji.

Jak nam wyszło? My jesteśmy zadowoleni!

Zalety pergoli

Pergola to bardzo dobra konstrukcja dla tych, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu, a jednocześnie są domatorami. Dlaczego? Dlatego, że zadaszenie nad tarasem pozwala zarówno wcześniej rozpocząć sezon ogrodowy, jak i później go zakończyć. Poza tym można pomyśleć o dodatkach do pergoli: po pierwsze mogą to być rolety zewnętrzne, po drugie można przeszklić pergolę. A wtedy wcale nie trzeba kończyć sezonu – można cieszyć się bliskością natury przez cały rok.

Pamiętajcie, że jeśli złożycie zamówienie w okresie zimowym, zrealizujemy zamówienie jeszcze wczesną wiosną, abyście mogli korzystać z naszego produktu jak najwcześniej się da ?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania:

Tel +48 600 595 335

e-mail: biuro@verandino.pl