Szklana stodoła – nowość na rynku

Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania to nasz klucz do sukcesu. Jako marka, która ma swoje korzenie w 30-letniej tradycji Bartmetaco, opanowaliśmy do perfekcji sztukę projektowania i realizacji ogrodów zimowych, a także dachów szklanych. Pozwoliła nam ona wypracować autorskie rozwiązania, dzięki którym dziś możemy wam zaproponować oryginalną konstrukcję i absolutną nowość na rynku –  szklaną stodołę.

Szklana stodoła – dla kogo?

Szklana stodoła to produkt rekomendowany zarówno do prywatnych domów, jak i dla inwestorów w segmencie HoReCa. Może być wkomponowana w budynek lub stanowić osobny, wolnostojący obiekt. Co ciekawe może mieć kondygnację. To rozwiązanie tworzy naprawdę oryginalne rozwiązania dotyczące organizacji przestrzeni.

Tę niezwykłą budowlę możemy zaprojektować w dowolnej kubaturze. Warto więc wziąć ją pod uwagę już na etapie projektowania inwestycji zwłaszcza, jeśli ma być częścią budynku.

Szklana stodoła – aranżacja przestrzeni

Szklana stodoła w prywatnych domach może stanowić dodatkową przestrzeń (o aranżacji szklanych pomieszczeń już pisaliśmy), zaś w segmencie komercyjnym idealnie sprawdzi się jako nowoczesny, ale także rustykalny obiekt do wynajęcia. Zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że od kilku sezonów króluje na rynku ślubnym trend boho. Może on także stanowić innowacyjne centrum konferencyjne, szkoleniowe czy miejsce na wyjazdy integracyjne.

Dużą zaletą szklanej stodoły jest to, że korzysta się z niej przez cały rok – ściany tworzone z podwójnych szyb utrzymują temperaturę wewnątrz, co służy hodowli roślinności. Przy jej wykorzystaniu otrzymamy w pomieszczeniu niepowtarzalny mikroklimat. Ogólnie rzecz biorąc szklana stodoła stanowi dodatkowe i bardzo ciekawe pomieszczenie w domu. Jej aranżacja może być dowolna: sypialnia, jadalnia, gabinet czy pomieszczenie do relaksu.

Co więcej wygody korzystania ze szklanej stodoły dodają rolety zaciemniające – w przypadku sytuacji prywatnych czy choćby chęci wyświetlenia konferencyjnej prezentacji można całkowicie zaciemnić obiekt. Po jej odsłonięciu zaś użytkownicy przestrzeni mają wrażenie ciągłego obcowania z przyrodą. Słowem – szklana stodoła jest niezwykle funkcjonalna.

Ważnym aspektem w planowaniu szklanej stodoły jest ukształtowanie terenu i przygotowanie otoczenia. Ale o tym opowiemy wam już następnym razem. A jeśli chcecie mieć najbardziej oryginalną i idealnie zaprojektowaną do waszych potrzeb przestrzeń, to zamówicie już dziś szklaną stodołę Verandino.